Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni klinikán szült...

Debreceni klinikán szült anyukák! Mi a véleményetek? Milyen volt az ellátás? Mit vitetek be a korházba? Betétet kaptatok? Hány ágyasban voltatok? Ismerősötök volt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Betétet - majdnem pelust - kaptunk,

ismerősöm nem volt,

nővérek és szülésnő kedvesek voltak,

ellátás tehát a kaja szokásos kórházi, de meg lehetett enni,

ÉN MOST IS Csak oda mennék, mert a szaktudást és felszereltséget nem lehet megfizetni. Én vidékről választottam a Klinikát. Szóval, szerintem azt a három napot te is ki fogod bírni. Ha este 6 előtt szülsz, akkor az már az első napnak számít :))

2010. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
10 hete szültem!És nagyon meg voltam elégedve!Mindenki nagyon kedves volt!Sokat segítettek!A babának adnak ruhát,pelust!Csak popsitörlőt vigyél!Neked is adnak betétét,minden nap többször kérdezik,hogy van e szükséged valamire!Mondjuk én vittem Tenát,nekem az jobban bevált a Tena fix hálós bugyival!2 ágyasban voltam és igen, volt ismerősöm!:)
2010. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én májusban szültem a Klinikán.A szülőszobáról csak pozitív élmenyem volt, a szülésznők na és a dokim is nagyon rendesek voltak.szülésznő nem volt fogadott,épp váltás volt ,így 2 müszak is bent volt mig vajúdtam.A csecsemős nővérek elég vegyesek,van vagy 3 aki kedves aranyos volt,de a többi elég morcos.De a pálmát a gyermek főorvos asszony vitte,na az kikészített 2 perc alatt,sírtam mikor kiment,állitólag mindenkivel ezt csinálja,ha szerencsés vagy nem fogod ki.A kaja nem valami jó,nekem hozták általában az ebédet.Betétet,és a babának pelenkát adnak,popsitörlőt és krémet viszont nem.Ismerős egy csecsemős nővér volt,vagyis a sógornőm barátnője,akkor ismertem meg,na ő tényleg sokszor segitett.
2010. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

/www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak__1065138


Azt hiszem itt elég sok mindent meg fogsz találni a témáról!

2010. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, valamiért nem jól linkeltem, de hidd el megéri végig olvasni!

Üdv, egy szintén Klinikán szült 4 hónapos kislány anyukája!

2010. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én juniusban szültem

én nem fogadtam dokit de egy tündér szülésznőt igen és minden pénzt megér!!!!!

előtte is bekerültem egy hétre mert bevéreztem sokat voltam a szülöszobán és elég vegyes a társaság ,vannak kedvesek de "bunkók"is de hol nem?!

a csecsemősök viszont undokok kivétel 1-2 ja és a fö orvosnő engem is padlora tett 2 perc alatt:)

2010. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolso vagyok én még vinnék wc ülöke papírt meg fertőtlenitö kendöt mert a wc-k nem valami jók főleg szülésre ugye beöntés után stb nekem hasznos volt összetettem a 2 kezem hogy tettem el:)

ja meg az eldobhato bugyi az is egy jo dolog meg betét mert amit adnak akkora hogy takarozni lehet vele:)

2010. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem végül. 100%-ig meg vagyok elégedve a Klinikával, és dolgozóival. Vajúdás alatt volt egy kicsit "bunkóbb" szülésznő, de már nem emlékszem, mondtam neki valami poénosat és rögtön megszelidült. :) Vigyél még magaddal fürdőszivacsot, mert, ha netán császáros leszel, akkor nem tudsz a kötésed miall 4 napig zuhanyozni. Kapcsozzák a sebet, 4 nap múlva szedik ki őket. Császárral 5 napig voltam bent 3 ágyas szobában, természetesen a babával.
2010. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!