Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél a mellkasod fedetlen...

Szülésnél a mellkasod fedetlen lesz vagy van rajtad ruha ami takar?

Figyelt kérdés
Köszönöm. Első babás kismama.
2010. szept. 1. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Lesz rajtad hálóing, azt nem kell levenni. Vagy a kórházban kapsz (általában itt-ott van csak rajta gomb) vagy a sajátodban szülsz. Mondjuk akkor, ott nem az lesz a legnagyobb gondod, hogy mi látszik ki vagy mi nem, nyugi :)))) 4 gyerekes anyuka
2010. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Hálóing lesz rajtad, nem fedetlen a mellkas. De ha majd ott leszel, tutira eszedbe sem jut ezzel foglalkozni!:) Könnyű és gyors szülést neked!:)
2010. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Én rettentő szégyenlős vagyok.De nyáron szültem,és olyan szauna volt a szülőszobában,hogy ledobtam a hálóinget,akkor ott nem érdekelt hogy ki lát. :O)
2010. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol szülsz, általában adnak alul nyitott hálóinget.

Császármetszésnél, mivel műtét tök pucér vagy, persze a steril takaró alatt. Bár ott gondolom a műtét közben nem a has és a belső szervek szépségét bámulják az orvosok.

2010. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én melltartót is vettem!!! Utólag tök muris, de a szülészem nem szólt érte. Mert arra pl. nem emlékszem, hogy a kitolásnál hogyan került le rólama kórházi hálóing, de a melltartó miatt nem éreztem magam pucérnak. Persze levettem, mikor megszületett a kislányom, hogy szopizhasson, de nekem jobb volt így. NA azóta a szoptatás miatt minden effajta szégyenérzetem megszűnt.. :-)
2010. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hálóingben voltam!
2010. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én császár alatt is hálóingben voltam.
2010. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én pancsoltam szülés közben tehát pucérkodtam is, szülésnél volt rajtam hálóing, de azért mert wcre mentem az első tolófájásnál, azt hittem nagydolog készül...:D Előtte fél órával a doki még 2órát jósolt a tolófájásig, párom szólt, h jön a baba a dokinak, aki komótosan jött be, a végén hú télleg lett:D
2010. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 poci-maci ***** válasza:
100%
én is császáros voltam tervezet császár ami spotán indult be:) és rajtam is volt hálóing
2010. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lesz rajtad hálóing.nálunk kötelező volt a kórházi.
2010. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!