Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6hete szültem. Kívül belül...

6hete szültem. Kívül belül varrtak. Azt hittem már rendbe jöttem, de most újra érzem a vágás helyét. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Már csak egy kis sárgás folyásom van,de pár napja megint nagyon nyomódik.Mintha ki akarna szakadni a méhem.És a vágásnál érzek egy kis keményedést.Dokihoz csak a jövő héten tudok menni.Mi lehet ez?
2008. dec. 10. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól vettem ki a soraidból, császárral szültél? Én igen, s a vágás mentén megvastagszik egy kicsit a hús. Ez már ezzel jár. De késöbb javulás állhat be. S jó ideig érzékeny is lehetsz a frontokra. Ez nálam egy évig volt így, de a barátnömnél még most is így van. Ettöl függetlenül, mutasd meg az orvosnak, s beszéld meg vele ezeket!
2008. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia nem császároztak,ezért furcsa.
2008. dec. 10. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hat hete szültem, és néha nekem is érződik a vágás helye. Úgy vettem észre, hogy erősebb fronthatáskor jelentkezik. Gondolom később ez javulni fog.
2008. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!