Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdásra tényleg lehet...

A vajúdásra tényleg lehet bevinni ásványvizet vagy szőlőcukrot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy tudom, teljesen kórházfüggő. Van, ahol tanácsolják, van, ahol nagyon nem örülnek neki. A Szent Imrében (Bp.) pl. melegen ajánlják, mert a vajúdás sok energiát felemészt, amit pótolni kell, nehogy a lényegre (tolófájások) fogyjon el az anyuka ereje.
2010. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk győrben mindkettőt lehetett, de ez kórházfüggő, nekem a víz jól jött, de a szőlőcukortól erős hányingerem lett
2010. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szt.Imrében tényleg lehet.De én inkább kint vajudtam az előtérben.(hazaküldtek,mert nem volt szerintük fájásom)

De nem mentem haza szerencsére.Éjjel 4kor hazaküldtek,s aznap délben meglett a baba. Jó is volt hogy kint ültem,mert igy mindig meg tudtam szorítani a párom kezét. MEg ő tartotta bennem a lelket..Elég volt az nst alatt bent ülni...

2010. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fehérvári kórházba is lehet bevinni.
2010. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Máv-ba is lehet bevinni mindkettöt.:)
2010. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pécsen a klinikán is be lehet.
2010. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sátoraljaújhelyben?
2010. aug. 25. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
ahol én szültem ott csak a cukrot engedélyezték.a vizet nem.indítással szültem,reggel 9-kor indították,de már éjféltől nem ehettem,nem ihattam.
2010. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!