Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alakult ki valakinek a gátsebe...

Alakult ki valakinek a gátsebe mentén vadhús? Mit csináltak vele?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem, és több kisebb, meg egy nagyobb vadhús van, ami ahogy látom egyre nagyobb lesz. A 6 hetes kontrollon is volt már egy pici. Azt mondta a doki, talán elmúlik. HÁt nem múlt el. :(
2010. aug. 20. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,hogy meddig szoktak várni,sztem elég sokáig vártam, de az unokatestvéremnek 2 éve leműtötték. De amikor ez "téma volt" akkor mondták,hogy valakinek elmúlik.De hogy mennyi idő után...?
2010. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez már tuti nem múlik el. És az unokatesódnak ki műtötte le, a nőgyógyász?
2010. aug. 20. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát annyit tudok,hog y a nőgyógyásszal konzultált végig,de aztán egy másik magándokival csináltatta az biztos. Nem altatták, pár perces kis "beavatkozás" volt.Azt mondta nem fájt,habár nem tudom,hogy milyen érzéstelenítőt kapott. Szerintem te is keress fel egy jobb hírű sebészt vagy nőgyógyászt,ők majd biztos elirányítanak a megfelelő helyre. De szerintem az a lényeg,hogy ne halogasd.
2010. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt ilyenem, a 6 hetes kontollon valamivel leecsetelte és ennyi. Picit vérzett, de kb. annyi vért láttam a bugyimon, mint vérvétel után a vattapamacson. Menj vissza a dokihoz.

2010. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt első babámmal. Nekem is azt mondta a nődoki, hogy majd a "rendeltetés szerű használat" során eltávozik magától, és én is 8 hónap után mentem vissza, hogy most már csináljon valamit.

Több megoldás közül kellett választanom:

-ecsetelésre járni naponta,

-elköti egy szállal (amivel varrni szoktak), és majd leesik

-levágja, de akkor pár öltéssel varrni kell (érzéstelenítéssel persze)


Mondta, hogy megvizsgálja, és majd eldöntjük mi legyen. Nekem vizsgálat közben leszakadt félig, ő meg gondolt egyet, és leszakította. Egy pillanatig csillagokat láttam, de végül utána egy napig vérzett csak, és hamar rendbe jött, csak azt sajnáltam, hogy annyit vártam vele...

Egyébként az alakjától is függ, hogy mit lehet vele kezdeni.

(Ja és a nőgyógyász csinálta, de talán egy sebészhez is elmehetsz, ha van olyan, akiben bízol.)

2010. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!