Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A bábakoktélba most végül is...

A bábakoktélba most végül is miből mennyi kell, mert már elég sok variációt olvastam és nem szeretnék se túl durvát sem túl light-osat keverni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én első körben így csináltam: fél deci ricinus, 3 cl valamilyen alkohol (pálinka volt itthon), ez összekeverve 1 deci rostos gyümölcslével. Borzasztó volt az íze, szörnyű, még most is émelygek, ha rágondolok. Konkrétan mangó levet vettem hozzá és azóta sem tudok mangóra, sem mangólére nézni, pedig előtte imádtam. De egyből eszembe jut a koktél tőle...

Egyébként ekkor nem használt.

Pár nappal később nem voltam hajlandó vegyítve meginni, így csak simán jó nagy kortyokban megittam fél deci ricinust úgy, hogy minden korty után húztam rá narancslevet, egyébként nem ment volna le. Így is elég rossz volt, de talán kevésbé szörnyű.

És így is segített, még aznap szültem.

2008. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Első körben 2 cl ricinussal és ugyan ennyi pálinkával,vmint 2 dl 100%-os multilével próbáltam.Nekem nem az íze volt a gáz.Du. 5-kor megittam ,még hajnal 4-kor is a Wc-n ültem.Brutális volt,de semmi szülési "inger".Szerinted nekem is érdemes lenne még 1X megpróbálni?
2008. dec. 3. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ahogy érzed...

Én megpróbáltam ugye még egyszer és akkor szültem is, de a kettő között eltelt jó egy hét. És aznap valahogy úgy jött ki, hogy minden olyan dolog összejött, ami elvileg beindítja a szülést. Ezalatt azt értem, hogy szeretkeztünk is a párommal, volt ugye a bábakoktélos dolog, mellmasszírozás, majd este elmentünk sétálni egy jót, beültünk egy pub-ba beszélgetni és nagyon későn jutottam haza. Tehát a fizikai kimerültség is beköszöntött. Szóval lehet, hogy tényleg a bábakoktél segített, lehet, hogy valami más ezek közül, esetleg az összes együtt. Illetve az is előfordulhat, hogy ezek nélkül is szültem volna...

Hány hetes vagy egyébként?

Én utólag adnék neked egy tanácsot. Ha nem a kórházi indítás elkerülése miatt akarod megpróbálni, akkor várj vele picit. Tudom, hogy most nem úgy érzed, de amint megszületik a baba rájössz, hogy nagyon jó pocakosnak lenni. Legalábbis nekem már minden bajom volt a végén, ennek ellenére amikor hazajöttünk a kórházból hiányzott a pocakom és még úgy visszamentem volna az időben pár napra...

2008. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
39 hetes vagyok,de már a doki szerint is jobb lenne ha kint lenne,mert kevés a magzatvizem és nagy a baba.A bábakoktélt én is nagytakarítás ,séta,stb után próbáltam ki,de semmi.Pedig direkt lestrapáltam magam.A méhszájam is nyitott már és a nyák is 3 hete folyamatosan ürül.22 féttől szednem kellett a Magne B6-ot,mert folyamatosan keményedtem.a 35. héten abba kellett hagynom-azóta elmúltak a görcsök...
2008. dec. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!