Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülés könnyítő homeos...

Milyen szülés könnyítő homeos bogyok vannak? Ami a tágítást segíti?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Arnica CH9 Napi 1*5 golyó

Caulophillum CH5 napi 1*5 golyó

Cimicifuga CH 3 naponta 5 golyó

Az arnicát szülés után is szednem kellett.

Málnalevéltea napi 2*2 dl.

A szülésznőm a 36 héttől ajánlotta.


Én ezeket szedtem!

2010. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én úgy szedtem, hogy:


37. hét: minden nap 2-szer 5 golyó cimicifuga

38. hét: minden nap 3-szer 5 golyó caulophillum

39. hét: minden nap 4-szer 5 golyó cimicifuga

40. hét: minden nap 5-ször 5 golyó caulophillum


Tágulási adataim belső méhszájra vonatkoztatva:


38. hét: 1 ujjnyi

39. hét: 2 ujjnyi

40. héten már nem vizsgált, nehogy meginduljon az miatt a szülés (valsz 3 ujjnyi)

A betöltött 40. héten, a kiírt napon hajnali 2:30-kor indult meg a vajúdás, és 4 órás otthoni vajúdással 4 ujjnyi belső méhszájjal mentem be, és ezeket a fájásokat még nagyon jól lehetett kontrollálni, sőt még az 5 ujjnyinál lévő kontrakciókat is be tudtam fogadni. Az utolsó 2 órára nincsenek csodák, túl kell élni, én alig emlékszem rá, teljesen befordultam és kizártam a környezetet.


A szülésznőm szerint ez egy jóó kis koktél volt!

2010. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, előző vagyok, csak lemaradt:


Málnalevél teát 37. héttől ittam naponta 2-szer. Arnicát én nem szedtem, mert így is vérhígítóval kellett magam szurkálni, és ugyebár az Arnica a vérzést csillapítja. De ha neked ezzel nincs gond, akkor hajrá minden vasárnap 5 golyóval!


Azt fontos tudni, hogy amikor megveszed a gyógyszertárban, akkor mond, hogy szülésre készülsz, mert a homeónál úgy van. hogy minél kisebb a koncentrátum, annál jobban hat. Ezért ch30-sokkal csak ártasz, míg ch5-9-15 még elfogadható mennyiség.


Remélem neked is segít! :)

2010. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!