Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a vélemények dr. Gyócsi...

Mik a vélemények dr. Gyócsi Andrással kapcsolatban Kaposváron?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem nagyon görény volt, mikor hozzá jkártam, kértem hogy segitsen hogy teherbe essek, semmibe nem segitett sehova nem küldött el, mikorm egyszer már elpityeregtem magm, rámcsukta a rendelö ajtaját. otthagytma és nem bántam meg. mikor szülni mentem 3 hete csak nézett, hogy ott vagyok, én nem is köszöntem neki..
2010. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hali. nekem csak pozitív tapasztalatom van. most szültem a második babámat, ő vezette le a szülést. szabadságon volt és amikor szóltam hogy jön a baba, akkor kocsiba ült és jött.az első babámat is nála szültem. nagyon normális, barátságos, segítőkész orvos. én csak ajánlani tudom.
2010. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Első! Nagyon sajnálom a rossz tapasztalataidat, de ezt is figyelembe veszem majd a választásnál.

Második! Eddig nekem is csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Én majd decemberben szülök. Megírnád mennyit kér egy szülésért? Hogy össze tudjam szedni.

Köszönöm a segítséget!

2010. aug. 5. 09:09
 4/9 anonim válasza:
szia.én még nem adtam neki semmit, mert eljött a Balatonról mikor szóltam hogy szülni fogok, levezette a szülést, és utána ment vissza. majd a hónap végén megyek hozzá, és akkor derül ki, hogy mit hogyan, merre. de a spanyol bor az készenlétben van :D utána majd megirom, hogy mivolt.
2010. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Várom! Jó babázást!
2010. aug. 7. 10:21
 6/9 anonim válasza:
hali. 50 ezer ft.
2010. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia. Nekem nagyon jó a tapasztalatom Gyócsi Andrással kapcsolatban. Nekünk is volt egy kis gondunk és az Ő segítségével estem teherbe. A szülés alatt végig támogatott, nagyon emberségesen viselkedett, így a vajúdás hamar eltelt. Szülés után rendszeresen látogatott (apróság, de Ő volt az egyetlen ember a kórházban, aki mielőtt benyitott a kórterembe kopogott :) Csak ajánlani tudom
2010. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Aki végig hozzá járt terhesgondozásra, annak is ki kellett

fizetni az 50 ezret szülésnél vagy annyit adott amennyit gondolt?

Köszi!

2010. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2010. nov. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!