Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten a Megyeiben hány...

Kecskeméten a Megyeiben hány napig kell benntmaradi ha nincs gond?

Figyelt kérdés
Milyen az osztály , picinek kell be valami ?
2010. júl. 25. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha délután 4-ig megszületik a baba, akkor a rákövetkező 4. napon mehettek haza, ha utána születik, akkor az 5. napon. A fiam pl. szerdán 22 óra 20 perckor született, mi hétfőn jöhettünk haza. De aki aznap 4 előtt megvolt, azok már vasárnap.

Én a gyerekágyas osztállyal nem voltam megelégedve. A babákat 3 óránként hozzák szopizni, reggel fél 6-tól este fél 9-ig. A csecsemősök nem segítenek, csak a kezedbe nyomják a babádat azt kezdj vele amit akarsz. Hétköznap ugyan van védőnéni, ő segít valamennyit. Az osztályon a nővérek se mind foglalkoznak nagyon az anyukákkal.

Ha nem a baba-mama szobát kéred, akkor nem kell semmi a babának, csak majd ha mentek haza. A baba-mamásba nem tudom kell-e valami.

Ha lenne még kérdésed, írj nyugodtan.

2010. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha,hát azért remélem segítenek valamit mert az első babánk lessz és nem tudnék sztem egyedül rájönni pl a szoptatásra.

Napközben nem is lehet felmenni a babákhoz csak mikor hozzák akkor láthatom?Vagy elég is ?:))

Köszi a válaszodat,minden érdekelne.:)Pl. hogy szülés után meddig voltál a megfigyelőben,ott lehetett apa és a baba is ?Vagy rögtön elvitték?

Bocsi ha sok a kérdés :)

2010. júl. 25. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Napközben nem lehet a babákhoz felmenni. Sőt a látogatóknak is csak 17 órakor lehet megmutatni, a 4. emeleten ablakon keresztül. Én szülés után kb. 2 órát voltam megfigyelőben. Apa is ott lehetett, bár nálunk apás szülés volt, ezért apa végig ott volt. A babát is vissza viszik hozzád.

Nem gond, kérdezz nyugodtan. Nekem jó lett volna, ha ennyi minden tudok a kórházról mielőtt szülni megyek.

2010. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi augusztusban megyünk szülésfelkészítőre , hogy apa bennt lehessen majd.

Hát kíváncsi leszek.

Várom már a szülést,jobban aggódom majd mi lessz azután.:)

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 25. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szopizni van a baba, fel lehet menni megnézni, család barátok, nálunk így volt, 9 hónapja szültem. Ha pedig a szopizással gond van, szólni kell a nővérkének, aki küldi is a védőnőt, nálunk pl volt akivel egész szopi idő alatt ott volt, mert anyukának első baba volt, és nehézkesen ment a szopi. Nekem semmi bajom nem volt senkivel, kedvesek voltak az osztályon. Én sem baba mamás szobában voltam.
2010. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!