Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valakinek nincs fogadott...

Ha valakinek nincs fogadott orvosa, annak nem is lehet programozott császárja? Milyen indokokkal "lehet kérni", hogy inkább császározzanak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a kérdésért, de miért akarsz császárral szülni???

Tudod te milyen fájdalommal jár a seb?

2010. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá indok akkor szerintem ne is kérd!:)

Nekem volt rendes és volt császáros szülésem is ezért tudok különbséget tenni!

A császár egy hasi nagy műtét,hetekig,(van aki hónapokig) lábadozol utána!

2010. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Na úgyis mindjárt megkapod a magadét,hogy minek akarsz császárt stb stb... :)

Ha nincsen semmilyen egészségügyi indok arra,hogy császárod legyen,akkor a dokinak kell elküldenie egy pszichológushoz,hogy ezért meg ezért félsz a szüléstől és ő fog neked adni egy igazolást a császárra.Szerintem viszont ehhez mindenféleképpen szükséges fogadott orvos akivel ezt megtudod beszélni.És persze fizetni is kell majd érte...

2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennyivel rosszabb?:( azért mert pánikos vagyok, de csak ha egyedül hagynak. Szóval csak akkor pánikolok be ha idegenek vesznek körül és egy ismerös sincs mellettem. Azt mondták, hogy jobb a császár mert hamar túl vagyok rajta, és megúszom azt a hosszú fájdalmas vajúdó idöszakot. Elsö babás vagyok és nagyon fiatal, talán ezért is hittem azoknak akik ezt mondták.
2010. júl. 20. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kérj császárt, ha nincs rá indokod. Én nagyon megszenvedtem utána. Gerincsérv miatt volt, de így utólag inkább bevállaltam volna a sima szülést. De ismerek olyat aki meg sem érezte.
2010. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima szülésre bemehet veled hozzátartozód, párod, anyukád, barátnőd, így nem leszel egyedül ismeretlenek között. Császárra viszont nem engednek be általában civilt, így pont, hogy ott, a sok zöld ruhás ismeretlen között könnyebben bepánikolhatsz.
2010. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén fiatal vagyok és én is császárt szeretnék majd,ha meg tudom fizetni.Magánorvos biztos kell hozzá.Most gyűjtjük a pénzt az orvosra és utána kezdjük el a baba projektet.Tudom,rosszul hangzik,de sajnos fizetni kell érte,nem is keveset.Kezdésnek 200 ezret gyűjtünk,aztán megpróbálunk belevágni,hátha elég lesz.Félreértés ne essék,ezt majdnem minimálbérből rakjuk össze...

Szóval szerintem csak magánorvossal meg pénzzel lehet,de mi bármennyire is szeretnénk babát,én csak császárral vállalom be.Ez az én álláspontom

2010. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!