Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapos kora óta kell...

Hány hónapos kora óta kell tápszerrel pótolni szopizások után a babátok evéseit? És igy mennyi ideje megy a kettő együtt?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 3,5 hós,most kell elkezdenem pótolni, elég nagy a evésigénye, 150 ml körül szopik, de még 60 ml-t becsap üvegből és még elégedetlenkedik utána. Eddig fagyasztott és napközben lefejt tejcivel pótoltam, de kifogy a fagyasztóból lassan, a lefejt meg nem elég. És kiváncsi lennék, hogy nem szokott e le hamar a babátok a ciciről a tápszer mellett? Egyébként igény szerint szoptattam az elejétől, ittam teákat, ettem az urticát, pihenek elegert, mégse alakult ki a kereslet- kínálat sajnos. Egyszerűen nem termelődik 200 ml tejem 4 óránként. Ha meg szopik 150-et, egy fél óra múlva kér, akkor szopik még 20-30-at, fél óra múlva újra kér, és igy tovább. Volt, hogy egész nap ez ment, de másik két kisgyerek mellett ezt nagyon nehéz megoldani.
2010. jún. 13. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
egy mellből eteted ? mert ha igen akkor megkínálhaod mindkettővel. egyébként én pótoltam neki kb 5 hós korától az esti etetésnél. megszoptattam és megkínáltam utána, evett amennyi kellett neki. 8 hónapig szoptattam.
2010. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Két mellből szopizik, igy jön ki 150 körül. Ha 8 hónapos koráig szopna boldog lennék én is!
2010. jún. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!