Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet-e szoptatás alatt Norbi...

Lehet-e szoptatás alatt Norbi pudingot enni?

Figyelt kérdés
Az édesítőszer tartalma miatt kérdezem.
2008. okt. 17. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam enni, sőt ha sütök, főzök, fruktózzal édesítek, 6 hónapja kizárólagosan szoptatok. A lányom egészséges és gyönyörűen fejlődik. Nem hinném, hogy mérgezem, hiszen a kristálycukorral nagyobb mérget vinnék be a szervezetébe. Egyébként remélem, h ő is az egészségesebb étrendet választja majd, én maradok példamutató :) Nyugodtan fogyaszd a norbi pudingot, annak ellenére, hogy sokan letolják. Nekem a nőgyógyászom a telki kórház főorvosa... terhességem alatt is uígy étkeztem. Nem híztam kicsit sem és most is tartom a súlyom, pedig egy-két erősítő gyakorlatot nem végzek a zsoptatás miatt. Sok boldogságot!
2008. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne???Lehet.
2008. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet enni.
2008. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!