Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szedjem az utrica...

Hogyan szedjem az utrica urens homeopátias bogyot?

Figyelt kérdés
Ugy érzem nem elég a tejcsim,kiprobáltam a laktoherb teát és semmi hatása,eszem-iszom eleget és mégsincs annyi mint 2 héttel ezelött?Kell-e szüneteltetni a szedést vagy hogyan működik?Hatott-e valakinek?Köszi minden választ:8 hetes kislány anyukája
2008. okt. 13. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Napi 2-szer 5 bogyó nyelv alatt elszopogatva. Néhány nap alatt fel fog szaporodni a tejed, de amikor úgy érzed hogy elég a tejed, abbahagyhatod a szedését. Amúgy ha szereted az alkoholmentes sört, próbáld ki, nekem bevált, én a Bucklert szeretm, mert nem olyan keserű, mint a többi. Sok sikert!
2008. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 napon át napi 2x5 bogyót kell szedni. Utána 2 nap szünetet kell tartani. Aztán ha szükséges, újra lehet kezdeni a kúrát.
2008. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A CH5-ös adagolásnál 2*5 bogyó, úgy ahogy az előttem lévő írta.

A D4-nél a következőképpen: 1-2. nap 3*5, 3-4. nap 2*5, 5.nap 1*5.

Szünetet mindig tarts!!! A D4-es kiszerelés szó szerint megindítja a tejet , erősebb, a másik fokozatosan növeli (a patikus szerint a D4-es hatásosabb).

2008. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindent kipróbáltam hogy több tejem legyen az előírtak szerint szedtem és majdnem az urtica urenstől ment el a tejem végleg. Volt hogy csak vér jött a mellemből. Óvatosan szedd!!!Lehet hogy ez egyénfüggő és csak nekem nem jött be .
2008. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!