Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen orvoshoz fordulhatnék...

Milyen orvoshoz fordulhatnék a mellproblémáimmal? Vagy egyáltalán van-e valakinek valami ötlete, hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés
4,5 hónapja szoptatok,és kb 2-3 hete volt egy tejcsatorna elzáródásom,amit sikerült kifejnem,kimasszíroznom,de azóta is sajognak az elzáródott tejcsatornák,és a mellbimbóm is nagyon fáj azon a mellemen.
2008. okt. 12. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászatra, vagy szülészetre kellene bemenned szerintem. Vagy keresd meg a védőnőt, ő biztosan tudja.
2008. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.Holnap úgyis randevúzom az éppen aktuális nőgyógyászommal.
2008. okt. 12. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az ilyen problémát okozhatja az is, ha változtattál a folyadékbevitel mennyiségén, vagy esetleg nem azt iszod, amit szoktál. Én 10 hónapja szoptatok, és nekem is volt nemrég egy csomó a mellemben, kimasszíroztam, borogattam meleg vizes ruhával. Rájöttem, hogy pár napja nem szénsavmentes ásivizet ittam hanem teát, mert náthás voltam. Visszatértem az ásivízhez, és el is múlt minden problémám. Gondolkozz el, van-e valami, amit elhagytál vagy esetleg új dolog, amit iszol. Nem biztos hogy orvosi problémád van.
2008. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pici babád van, a védőnőnek ki kell, hogy járjon hozzád. Miért nem mondod neki, hogy ilyen godod van, biztos tud segíteni.
2008. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én abszolút megértelek!Nekem 3 hónapig 3 naponta gyulladt be a mellem és a napokban mentem el a Mamma klinikára, ahol tényleg meggyógyítottak, ja és szedem a normaflore-t, ettől jobb lett, próbáld ki Te is!

2008. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A védőnőmet csak akkor látom,h ha véletlenül összefutunk az utcán.Le sem szarja,h mi van velünk.Egyszer volt kint mikor hazahoztuk a gyereket,meg egyszer hét hetes korában,amikor a kampányoltásokról akart velem elbeszélgetni,de igazából,csak azt mondta,amit a doktor nő is elmondott.

Most kicsit javulni látszik,egy eukaliptuszos olajtól,de azért még nem vetem el,h orvoshoz forduljak.

2008. okt. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!