Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Milupa Milusan teagranulátum...

A Milupa Milusan teagranulátum szoptató anyák számára tejelválasztást serkentő, vagy csak vitamin?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a dobozára nincs ráírva, hogy tejelválasztást serkentő. Lényegében nekem csak a vitamin lenne fontos, mert szerencsére elég a tejcsim, és nem akarom, hogy több legyen.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. okt. 10. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom tejserkentő, mivel nekem bedurrant tőle a mellem az első pohár után! De már másnap már nem annyira mint az első alkalomtól, úgy, hogy lehet, hogy csak vitamin készítmény! Kérdezd meg az eladótól neki jobban kéne tudnia, mit árul:)!

Remélem tudtam segíteni valamennyit! Boldog babázást kíván 4 és fél hónapos anyuka

2008. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazság szerint vitaminkészítmény a megnövekedett vitaminigény kiegészítésére, de én kóstoltam és bűn rossz íze van.
2008. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!