Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kell-e szoptatós hálóing...

Kell-e szoptatós hálóing szülés utánra a kórházban?

Figyelt kérdés
Annyi pro és kontrát hallottam már, legyetek szívesek, adjatok tanácsot, hogy vegyek-e vagy sem. Vagy esetleg mi az, amit javasolnátok "helyette". Köszönöm!
2010. ápr. 16. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Az a lényeg, hogy olyan legyen, amiben könnye elő tudod venni a cicidet. Én pl felül gombos hálóinget vettem, de a gombos pizsama ugyanolyan jó.
2010. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha van olyan göncöd amiből könnyen elő tudod venni a cicid nem kell szoptatós hálóing
2010. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Akár egy sima hálóing vagy pizsama, póló is megteszi :)) nem kell külön ilyet venned, hisz azokat is fel tudod úgy húzni, hogy a baba odaférjen a melledhez. Én nyári pizsamát vittem, amikor megéhezett a kislányom, azon az oldalon felhúztam, amelyik ciciből szopott és kész...
2010. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én sem vettem hálóinget. sima pizsamát vittem és felhúztam azon az oldalon ahol szoptattam!
2010. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
aki először szül, annak javasolt. Főleg ha nem volt kisbaba a rokonságban. Először még más anyák előtt is "ciki" próbálkozni. /tapasztalat/ A szoptatósból meg elő lehet gombolni a cicit-és kész. Gyakorlott anyáknak már felesleges, szerintem. (bár van, aki akkor is szereti)
2010. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
szerintem is az a lényeg hogy gombos legyen hogy könnyen ki tudd venni a cicid!
2010. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miskolcon kórházi hálóinget adnak. Alapból köldökig kávágott, és csak a szerencséseknek van rajta egy gomb. Két gomb csak protekcióra jár... :-P


A lényeg, hogy könnyen ki tudd venni a cicit belőle. És ehhez nem elég, ha hagyományos, felül háromgombos hálóinget veszel. Legalább a hasad közepéig gombosnak kell lennie, tapasztalatból mondom.

2010. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem KELL, de sztem nagyon jó, én vittem a kórházba (gondoltam ezt így szokás, majd otthon leszek a szokásos pólóban), és már 22 hónapja szoptatok, és ezeket a hálóingeket használom, nagyon szeretem. Egyet vegyél, aztán majd meglátod, hogy Neked bejön-e, vagy sem.
2010. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vettem szoptatós hálóinget. Olyat vettem (azt is a kínaiban valami 800,- Ft-ért), ami elől gombos, de figyelj, hogy jó hosszan legyen kivágott, hogy azért ki tudd venni a cicit.

Írtják itt az előttem szólók, hogy valaki pizsamát vitt a kórházba. Én is vittem, de végül nem vettem fel, mert a mellettem lévő lányt úgy letolta a doki, amiért nadrágos (rövid nadrágos volt pedig) pizsi volt rajta, mint a fene. Ha jól belegondolunk igaza lehet, a hálóingbe jobban tud szellőzni a sebed...

Szóval én nem költenék kimondott szoptatós hálóingre, de mindenki maga tudja...

Könnyű szülést és sok örömet kívánok Neked a Babához!

2010. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, inkább beszerzek egyet-kettőt :)
2010. ápr. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!