Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért viszket a mellbimbóm és...

Miért viszket a mellbimbóm és körülötte? 31hkm

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
mosópor váltás nem történt? nem biztos hogy a terhességhez van köze, nekem egy időben rettenetesen viszketett, több hónapig de csak a mellbimbóm és környéke...aztán mosóport váltottunk és megszűnt...de lehet ugyanígy új szappan stb...ott érzékenyebb a bőr hamarabb kiütközik...és persze lehet terhességtől is, ahogy a mellen nyúlik a bőr, növekedik, vékonyodik, viszket ahogy a pocakod is fog ha még eddig nem viszketett
2016. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Növekedéstől.
2016. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pár hétig, de inkább a 2. trimeszterben, aztán elmúlt. Néha bekrémeztem, de azóta sem tudom, mitől volt. Aztán elmúlt. :) A mellem nekem semmit nem nőtt. 39 hkm
2016. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott, ha kihúzok onnan szőrszálat, aztán napközben izzadok vagy pl. ha a párom csókolgatta és utána nem zuhanyoztam... 28/L
2016. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!