Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért pont 4 hónap után kezd...

Miért pont 4 hónap után kezd elmenni a tejem?

Figyelt kérdés
4 hónapos a fiam és 4 napja egyre kevesebb tejem. Nagyon sír etetések közben, ismerem már, több kellene neki. Nem akarom, hogy elmenjen, sokáig szeretnék még szoptatni! Miért megy el pont most??? Pedig 3 óránként szoptatok éjjel-nappal. Alkati adottság, vagy lehet még szépen tejem?
2010. ápr. 1. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Azért érzed kevesebbnek, mert most már ahogy írtad is, többet enne, nagyobb az étvágya. Ha továbbra is szeretnéd szoptatni, egyet tehetsz, szoptasd gyakrabban! Ne 3 óránként, hanem akár 1 óránként is pár napig, attól majd beindul. Minél többször éri inger a mellett, annál több tejet termel.

És nyugodj meg, lesz még ilyen, hogy kevésnek érzed. Én 1 éves koráig szoptattam, és nekem is volt néha olyan érzésem, hogy elapad.

2010. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is többre vágyik. fejd, szoptass sűrűbben.
2010. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Az én kisfiam is négy hónapos és kb. egy hete "küzdök" vele szoptatás közben, mert azt csinálja, hogy szív kettőt, aztán megfeszíti magát és megint szív. Én is ezen parázok, hogy kevés neki a tejem, de a védőnő azt mondta, hogy lehet, hogy a foga mocorog. Én More Milk kapszulát szedek, ez már egyszer bevált, amikor kevesebb volt a tejem, illetve alkoholmentes sört iszok. Igyál, egyél, pihenjél és a legfontosabb, hogy ne idegeskedj. (Mondom én :-), aki hasonló cipőben járok.)
2010. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 4 honap körül lecsőkkent a tejem,fejtem laktoherb tea,urtica urens bogyo ,sok folyadék és sajna már nincs.Sok ismerösöm mondta ö is 3-4 hon tudott szoptatni,de Te ne add fel sikerülni fog!Szedj tejképzöt és gyakran probálj fejni,sok sikert!
2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!