Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az Ultica Ureát meddig kell/le...

Az Ultica Ureát meddig kell/lehet szedni?

Figyelt kérdés

Nemigazán hozta meg a tecsit neke, sőt azt veszem észre hogy egyre kevesebb van.

Azt hallottam hogy egy idő után a bogyó a visszáját produkálja, apaszt. 5 napg szedtem de változás nem volt, inkább csökkent a tejcsi mennyisége, lehet hogy a bogyók miatt?

Mi mást lehetne kipróbálni?

Teát iszom közben de az sem igazán ha.

A more milket éárdemes lenne kipróbálni?

7 hetesek vagyunk és elkeserítő, hogy lassan elapad a tejcsim


2008. szept. 17. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szedtem,de én az apasztót. És több lett a tejem... 3 dobozzal beszedtem és nem apadt a tejem. tuti van benne valami,hogy egy idő után a visszáját produkálja
2008. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom mért nem kérdezed meg a patikában,hogy kell szedni!Ha beindult a tej azonnal abba kell hagyni,mert apasztja!Tedd le azonnal!Orvérzésig fejjél!KÖMÉNYES LEVES!sOK ALKOHOLMENTES SÖR ÉS MADÁRTEJ!De komoly ,mert elapad..ha van még kitartóan vissza tudod hozni!
2008. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!