Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anyatej tényleg meg tud FÁZNI?

Az anyatej tényleg meg tud FÁZNI?

Figyelt kérdés
Idős nénik szoktak aggódni, hogy vigyázzak meg ne fázzon a tejem, mert hasmenése lesz tőle a babámnak. Van ebben valami igazság?
2010. márc. 26. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz.A tejed is olyan hőmérsékletű mint a tested!Szóval emiatt ne aggódj. :)
2010. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is babona, de azért aranyos:) Nem hiszem, hogy meg tudna fázni odabent:)

ҝ

2010. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem pedig igaz lehet,nekem a védőnőm is mondta,hogy a cicim ne fázzon, mert "megfázik a tej", és a baba hasmenést kap, és fáj tőle a hasa.

Ja a védőnőm kb.30 éves, nem öreg néni.

2010. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem -amíg szoptattam- folyamatosan melegben kellett lenni a mellemnek, különben fázott, de még a legnagyobb hőségben is kellett a puha melltartó (vagy top) és egy réteg póló. Nem esett jól meztelenül lenni, pedig előtte mindig úgy aludtam (főleg nyáron). Mióta nem szoptatok, újra nem fázik a mellem.

Nem tudom, ez lehet olyasmi, amire gondolsz vagyis a nénik.

2010. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

ááh, szerintem ilyen nincs :)

zsírréteg is van ott, a bőr, a mellizom...

2010. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A másik amit nekem mondtak, hogy ha megfázik a mellem, kevesebb tej termelődik. Ezért mondják, hogy ne tegyél rá hideg borogatást, ha esetleg be van gyulladva. Szerintem nem minden hülyeség, ami szájról-szájra jár.
2010. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Én anyám is ezzel kinzott JUNIUSBAN.Szerintem hülyeség.
2010. márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem anyósom "fáraszt"ezzel.Biztos nem tesz jót a mellnek ha közvetlen hideg éri,de ezt érzi az anyuka.Mi egész télen kint voltunk a mínuszokban a gyerkőccel,közben terhes is lettem szoptattam és semmi bajunk nem lett!Most pedig a kedvenc "slágere"hogy a hasam ne fázzon meg!(így terhesen)
2010. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!