Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mikorra állt be a...

Kinek mikorra állt be a tejtermelés? Meddíg fájt a mellbimbótok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem most négy hónapos a kisfiam, kb. a második hónapra állt be rendesen a tejtermelés, addig nap közben összevissza folyt (megindult magától sokszor). Én igény szerint szoptatok, nem nézem az órát és beállt a rendszer. A mellbimbóm még a kórházban kisebesedett és itthon is fájt még kb. három hétig, de a szopival nem álltunk le (pedig eléggé fájt) és rendbe is jött hamar (nem viseltem melltartót, szellős felsőkben jártam, igaz, naponta így elhasználtam kb. négy öt pólót a tejcsorgás miatt, naponta csak kétszer mostam le a mellem, így nem száradt még jobban ki a mellbimbó, és mindig kentem anyatejjel).
2010. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem semmikorra, egyszerűen nem volt tejem pár cseppnél több,és a baba nem tudta kiszívni a mellbimbómat mivel befelé forduló volt, és mivel alanyi jogon jár az anyatej ilyen esetben, gyermekorvos felírta, és hordtuk neki, majd utána tápszer.
2010. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!