Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy 9 hónapos...

Mit csináljak, hogy 9 hónapos kisfiam ne utasítsa el a cicit, csak mert megjött?

Figyelt kérdés
Most jött meg szülés óta először, és lefekvés előtt egyszerűen nem volt hajlandó cicizni, eltolta magától. Csak félálomban tudtam megszoptatni.
2010. márc. 23. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor más az íze!
2010. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Hagy a terészetet érvényesülni.

A szervezet így lett kitalálva. A kritikus első 6 hónap megvolt és legalább megusztad a leszoktatás kinlódását.

Ne erőltesd.

2010. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Lehet, hogy pár nap múlva már elmúlik a tejed "mensiíze", és úja jóízűen eszi a babád. Erőltetni nem kell, de azért feladni se :) Add neki mindig oda, és amit nem kér, azt fejd le.
2010. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
más az íze, persze, hogy nem kell neki. ne erőltesd, rég megvolt a feltétlen szükséges idő, lehet már nem is fogja kérni.
2010. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

ne riogassátok már szegényt könyörgöm.

kedves kérdező:nekem 8 hónappal szülés után jött meg először,és az én kislányom sem akarta elfogadni,és én hogy ne apadjon el,mindig akkor adtam neki oda,mikor fél álomban volt,vagy aludt,és akkor nem érezte ugy,hogy ráerőltetem,és a tejem is megmaradt.Amikor kezdett gyengülni a menstruációm,akkor a pici kedve is rohamosan tért vissza.Még utána pár hónapig ezt játszottuk,mikor megjött,,és néhány hónap után megszokta,és azóta nincs vele gond,és már 19 hónapo lesz,de még szopizik mindig.Néha nap közben kínáld meg vele,ha beleszív 1-2őt utána kiköpi,hagyjad,ne erőltesd,kicsit később majd megpróbálod,de álmában rendesen ki fogja majd szívni.De hogy jobban megnyugodj,hívd fel az lll ligát,és majd ők segítenek,és adnak tanácsot.

itt magtalálod az elérhetőségüket: www.lll.hu

minden jót

2010. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött meg mikor 6 hónapos volt a babám, és akkor 1 teljes napig nem fogadta el, másnap már igen. De a te esetedben lehet hogy már az elválasztódás lehet. Ha több napon keresztül ezt csinálja akkor nem a mensi miatt van, és akkor jobb ha hagyod amit ő akar. Nekem is 9 hónapos most a lányom és épp elválaszja magát. De az egy éjjeli szopi még megvan, mert akkor félig alszik.
2010. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok.Nekem amig megvolt végig nem akarta elfogadni,mégsem választotta el magát.Pedig az akárhogy számolom több,mint egy nap.
2010. márc. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi idősen már inkább meg kellene ragadni az alkalmat az elválasztásra.
2010. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

azóta rendeződtek a dolgok, és ismét buzgón cicizik.

nem célom még az elválasztás, a bátyját is 2 éves koráig szoptattam, bár úgy gondolom, mindenki maga döntse el meddig szeretné ezt tenni, illetve a baba.

a kérdést azért tettem fel, mert a tesónál nem tapasztaltam ilyen problémát.

szerintem nem leválasztani akarja magát a kisfiam, ugyanis szeret cicizni, az nyugtatja meg, illetve így is alszik el.

remélem hogy még egy jó ideig tudom őt szoptatni, és legközelebb nem lesz ilyen nehézkes ez az időszak.

minden jót.

üdv.

2010. márc. 25. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
13:21 és 06:11-es vagyok.örülök,hogy rendeződtek a dolgok:) minden jót
2010. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!