Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet, hogy még mindig...

Hogy lehet, hogy még mindig van valami a cicimben, pedig már 5 hónapja nem szoptatok?

Figyelt kérdés

Amikor megnyomom a mellbimbómat, nagyon kevéske átlátszó "valami" jön ki. Ez még a tejci maradéka? Meddig tarthat? Vagy más?

Kisfiam 7 hónapos koráig szopizott, utána nem volt hajlandó, mert már nem volt túl sok.

Köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is pont 5 hónapig volt még tejem (14 hónapig szoptattam), úgy ahogy írtad, tehát csak nyomásra jött. Aztán teherbe estem, és érdekes, de azóta nincs tejem.

9 hetes kismama, 20 hós kisfiú anyukája

2010. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 hónapig szopizott a kislányom, most pedig 20 hónapos és még mindíg jön nekem is. Most szeretnénk kistesót,nem tudom ez befolyásoló tényező lesz-e?!
2010. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kisfiam és már két hete nem szopiizk elkezdett fájodgálni a derekam mint anno menzi előtt!Nektek mikor jött meg amikor abba hagytátok a szopizást utána?Mert nekem azóta nem mióta szoptato a doki szerint oké amig szopizunk!Nálatok mizu volt?Bocsi az offért...
2010. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok:

Nem, nekem már szülés után 5 hónappal jött meg elöször és a lányom 8 hónapig szopizott.

2010. márc. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Gratulálok a kistesóhoz!! :)


Másodiknak: szerintem nem befolyásolja a teherbeesést, hisz szoptatás alatt is teherbe lehet esni, én pl. már szülés után, ahogy megvolt a 6 hetes nőgyógyászati kontroll már másnap elkezdtem. :( Pedig meglettem volna még nélküle.


KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!! Kezdtem idegeskedni, hogy valami gond van, de így most megnyugodtam. :)

2010. márc. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!