Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki hízott szoptatás alatt,...

Aki hízott szoptatás alatt, és már nem szoptat arról gyorsan lemennek a kilók, vagy meg kell érte szenvedni?

Figyelt kérdés
Amikor megszületett a kisfiam szinte minden nap ment le rólam egy-egy kiló, de lassan leállt a fogyás, és elkezdtem hízni. Rám jött 5 kiló plusz, és félek a szoptatás befejeztével nagyon nehéz lesz majd leadni (mindig nagyon nehezen fogytam). A szoptatás befejeztével csökken az étvágy is?
2010. márc. 21. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elkeseríteni akarlak de barátnőm a terhesség alatt nem hízott szinte semmit,de a szoptatás időszaka alatt azaz 8 hónap alatt 20 kg-t szedett fel:-(

A fia azóta 5 éves de még mindig nem sikerült neki teljesen leadni,persze nagyban számít az is hogyan táplálkozik az ember és mennyit mozog!

37 hetes km

2010. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
en is 5kg-t szedtem fel,6hos a fiam most kezdem etetni massal is,már fogytam is hogy csak napi 3x szopik,mert nmem eszem ha kell ha nem.nem aggodom lesz-e tejem elég.még a tudat is jo,hogy jől lakik igy is.szerintem gyorsan lemegy,de az nem is sok,talán csak poci meg uszógumi nem?nekem az
2010. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én is csak abban reménykedem, hogy könnyen lemegy majd : Sajnos nem csak pocakra ment! Terhességen alatt híztam 18 kg-ot, ebből lement 10, aztán visszajött 5 :( Így a jelenlegi állás +13kg :((((
2010. márc. 22. 05:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt híztam 10 kilót, hazajöttem a kórházból 1 kg volt rajtam. Majd híztam még ötöt a szoptatás alatt. 10 hónapig szoptattam, most 15 hós a babám, és még mindig van 3 kiló. Nagyon nehéz.
2010. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!