Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az szopizás vége...

Miért van az szopizás vége felé néha azt csinálja, hogy elkezd sírni és rúgkapálni felemelem böfizik és a kezét szopja, ha visszateszem cicire megint sír és rugdosódik?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


az én babám is ezt csinálja. Az enyémnek a hasa fáj. Ha evés után jön a kaka, utána megint tud cicizni. De van amikor a kaka nem jön, akkor simizem a pociját, vagy a mellkasomra fektetem aztán megnyugszik.

2008. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem a lányom akkor csinálta mikor elkezdett apadni a tejem
2008. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak igaza lehet, nálunk is volt ilyen. Valószínűleg sok levegőt nyelt és fáj picit a pocija.

Az öklét pedig nem hiszem, hogy azért rágja mert éhes...

2008. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, de csak akkor ha nagyon fáradt, már jóllakott, és szeretne egy kicsit cumizni, de idegesíti, hogy folyik a szájába a tej. Ilyenkor leteszem a kiságyba és adok neki cumit, ettől rendszerint megnyugszik. Tudom, hogy sokan cumiellenesek, de nálunk ez bevált, csak este használjuk, és azt sem mindig. Mennyi idős a kisbabád? Az enyém fél éves, és 3 hónapja mindig szopja a kezét (és minden mást), akkor is ha nem éhes.
2008. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most múlt 2 hónapos.
2008. szept. 12. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hasa fáj, lehet böfizni akat, lehet túl álmos ahhoz, hogy szopizzon. Lányom 12 hetes, de ő is csinálja. Néha már jobb neki a kiságyban, vagy a vállamon, mint cicin..
2008. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az is lehet, hogy elékezett egy növekedési szakaszba és ilyenkor több tejcsire van szüksége. Ha kiszívta a tejet az egyik melledből próbáld meg áttenni a másikra. Ha ez nem válik be akkor csak cumizni akar.
2008. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!