Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sportolhatok szoptatas alatt?

Sportolhatok szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnek lefogyni, kb 30kg-t, ezert szeretnek mihamarabb elkezdeni sportolni. Tudom, hogy fogyozni nem lehet, azt nem is akarok, de a sport gondolom nem apasztjs el a tejet... Vagy?
2010. márc. 17. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
lehet, persze, csak nagyon apránként lehet elkezdeni, hogy ne legyen izomlázad. egyél sok zöldséget, gyümit, husival.
2010. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Én jártam úszni, kocogni a szoptatás alatt, és még néha otthon is tornázgattam. A tejem mennyisége nem változott, csak arra kell figyelni, hogy ne legyen izomlázad (a tejsav miatt, mert az is átmegy az anyatejbe, és megváltoztathatja az ízét). Egyébként kilenc hónapig szoptattam, a baba választotta el magát, tejem még tovább is lett volna.
2010. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy lehet. Ha izomlazad lesz akkor sem lesz semmi baj...a lenyeg hogy figyeld a babad reakciojat ha elutasitja a cicit mert izomlazad van akkor lassitanod kell egy kicsit az edzessel. Az en fiamat nem erdekelte az izomlaz szopizott tovabb pedig eleg koran elkezdtem az edzeseket (szules utan 6 hettel es csaszaros voltam). A tejem mennyisege sem csappant. Mire a fiam 6 hos lett en le is fogytam es a hasamon nem is latszik hogy szultem...dietaztam is mert anelkul nem lehet fogyni (sovany tejtermek, szaraz hus, zoldsegek es keves gyumolcs mindez fix orakban es etkezesek kozt semmi ragcsalas).Most 1 eves a fiam meg mindig rengeteg a tejem pedig nagyon sokat jarok edzeni ( a ferjem testepito igy termeszetes hogy vele megyek) Minden attol fugg hogy a te szervezeted hogy reagal a mozgasra. Ki kell probalni es ha valami bajt veszel eszre akkor azonnal le kell allni es lazabb gyakorlatokat csinalni addig amig kizarolag szoptatod a babadat.
2010. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!