Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon kövér anyukák, tesztek...

Nagyon kövér anyukák, tesztek már a szoptatás mellett is valamit a fogyásért? Későbbi tervek?

Figyelt kérdés
+40kg
2010. márc. 17. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

rajtam kevesebb volt, de azért leroma bevált módszert, amivel sikerült lefogyni nagyon jól:


orvost, vagy védőnőt kérdezd meg, mennyi tápanyg szükséges FELTÉTLENÜL a szoptatáshoz (meg fogsz lepődni, milyen kevés). ezt add hozzá tetszőleges diétás étrendhez. én az anyósom cukros és koleszterinszegény diétájához adtam hozzá. és csak annyit egyél, egy falattal se többet.


mozgás: heti 3x 1 óra. lehetőleg olyan sportot válassz, amit szeretsz, nem szenvedésként éled meg. én teniszeztem és úsztam. ilyen túlsúlynál ugyannakkor nagyon vigyázni kell az ízületekre. szóval úszást, vagy ha nem tudsz úszni, aquafittnesst ajánlom, az nem terheli meg túlzottan az ízületeket.


sok sikert!

2010. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Én megvártam a 6 hónapos korát, hogy ha az izomláz miatt elutasítaná a tejet, akkor se haljon éhen:) Mikor már mindent evett, akkor elkezdtem aquafittnesszre járni, illetve a barátnőm csinált hullahoppkarikát, amit hetente egyszer használok, nagyon jól feszesít. Már most van eredmény, pedig csak 3x voltam tornán, és csak egyszer karikáztam (eddig):D
2010. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!