Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem kell neki az anyatej?

Nem kell neki az anyatej?

Figyelt kérdés
5 és 1/2 hónapos kisfiam napok (sőt talán 2 hete) óta nem hajlandó szopizni.Egyik mellemből eszik maximum 5 percig, ha szerencsém van a másikból ugyanígy.Megmértem (hátha idegesebb leszek) és előszörre 60, majd kis szenvedés után még plusz 20 gr volt az eredmény!Az egy ilyen pici babánál édes kevés.Egyszerűen elfordul, és az istenért nem hajlandó folytatni!Elkezdtem ebédre főzeléket, délutánra két szopi között tejpépet adni, mert megállt a sólya.Megpróbáltam szopi után üvegből lefejt anyatejet adni, de nem kell neki.Folyik ki orrán-száján, csak lenyelni ne kelljen.Segítsetek, már nem tudom mit tegyek, mi történhetett?
2010. márc. 16. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Foga?
2010. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld félálomban szoptatni,az én gyerekeim csak igy ettek,amiokr jött a foguk...
2010. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán valami befolyásolta a tejed ízét?
2010. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is a fogára.De tarthat ez ilyen sokáig?És nem apad el szép lassan a tejem?A fejegetés nem ugyanaz.Eddig legalább éjjel intenzíven evett, most már akkor is csak nyammog.Pedig ez a félálom dolog bejött volna...

Nagyon nyugtalanul is alszik.

2010. márc. 16. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már?

Lehet, hogy meg fog jönni.

Az enyém 2 és fél hós és sokszor ő is rángatja és nem komfortcicizik már, remélem nem utasítja még el.

Nagyon rossz.

2010. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az én fiamnál is, és valószínűleg a foga okozta / okozza. 7,5 hónapos korában kezdődött addig tartott amíg ki nem bújt 8 hónaposan az első foga, azóta minden visszaállt a régi kerékvágásba. Most 9 hónaposan bújik a 2. foga és sajnos 3 napja megint ezt csinálja, de remélem, ha áttöri neki akkor megint megoldódik a problémánk. Lehetséges, hogy nálatok is a foga a ludas a dologban. Az én fiam ilyenkor kevesebbet eszik a bébiételekből is és nagyon nyűgös egész nap.
2010. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugyanez nálunk is.Ráadásul állandóan dörzsöli az arcát, mintha az orra viszketne neki.A tejeddel nem lett gond 1/2 hónap alatt?Visszaállt rendesen, mikor újra megjött az étvágya?
2010. márc. 17. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére a tejem nem lett kevesebb,pedig ettől féltem én is, de szerintem mindig igazodik az igényeihez. Annyit csináltam hogy ha nagyon feszült a mellem ( mert nem szívott belőle ), akkor egy picit kifejtem , hogy ne durranjon szét, mert nagyon kellemetlen mikor feszül.
2010. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, az lemmaradt, hogy a fiam is állandóan dörzsöli az orrát és az arcát, mintha viszketne neki.
2010. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jajjj, de jó!Annyira örülök!Mármint nem annak hogy Ti is szenvedtek, hanem hogy "csak" ennyi a gond!:) Már teljesen kétségbe voltam esve, de ezek szerint idővel rendeződik!Nagyon hálás vagyok a segítségedért!Gyors fogzást Nektek!
2010. márc. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!