Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez normális, hogy elapadt a...

Ez normális, hogy elapadt a tejcim?

Figyelt kérdés
8 hos koráig szopott a kislányom,egyszerüen aztán nem akarta szivni,..na de mikor én megnyomom még jön ki belöle egy kicsi,és most mikor megfogom néha keménykés a bimbo körül...szerintetek menjek orvoshoz kérni orvosságot h elapadjon végleg???
2010. márc. 15. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvosságot kérni, ez egy természetes folyamat, ha nem szopik tovább, el fog apadni a tejed magától... hivatalosan kb. 40 nap alatt ha jól emlékszem, de nekem még 3 hónappal a szopizás elmaradása után is volt egy pici tejem, ha megnyomtam... csak arra kell figyelni, hogy be ne csomósodjon a melled, a természet gondoskodott arról, hogy az elapadás természetes folyamat legyen.
2010. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi akkor szerinted normális ha bimbo körül érzem,hogy keménnyebb akkor azt nyomkodjam ki?
2010. márc. 15. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha göböcskék lesznek benne, azt maszírozd ki és borogasd le hideg vizes ruhával.
2010. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd ki ha egy mód van rá, mert ha úgymond fejsz, azzal a tejed serkented, amit már nem akarsz, hiszen most már a cél, hogy elapadjon a tejed, hanem próbáld a keményedést kimasszírozni a melledből.
2010. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ok akkor majd megpropálom,,,de érzem h a bimom körül kemény akkor mit csi vele maszirozással elmegy?
2010. márc. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!