Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő teljen el az étel...

Mennyi idő teljen el az étel kínálása és a szopizás között?

Figyelt kérdés
Most kezdem a hozzátáplálást. Ha megkínálom almával, utána mennyi idő múlva szoptassam?
2010. márc. 15. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rögtön utánna szopiztattam a babát!

Soha nem volt semmi gond bármit evett .

Van aki vár egy picit a szopi és az evés között.

2010. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*utána
2010. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a gyümikkel csak két etetés között pluszban kell kínálni, tehát utána nem kell szopi. Mi most 6,5 hósan délután kis alma, és az ebédkori szopizásnál úgy csináltuk, hogy sárgarépa két három kanál, utána rögtön szopi. Aztán fokozatosan egyre több kanállal evett belőle, utána rögtön kereste a cicit, és nem is kért többet. 3 hétig is eltartott, de tegnap már elég volt a főzelék és nem kereste a tejcit ebéd után. ( így csináltuk: sárgarépa egy hétig, aztán sárgarépa burgonya köv héten, aztán brokkoli burgonya harmadik héten, és van hogy ez után még kis sárgarépát kínáltam, azt is megette. )
2010. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hete kezdtem a hozzátáplálást: először megkínálom a gyümölcspürével (pár kanál), aztán egyből cicizik.
2010. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor adtam neki, ha kérte, és sosem rögtön utána. Hamar ki tudtunk váltani egy evést, nem kellett hónapokig evés mellett még cicizni is...
2010. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!