Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoptassak az első...

Hogyan szoptassak az első hetekben éjszaka? 2hetes a babám, de hulla vagyok éjjel, mikor etetek. Jó ötlet, hogy felébredjek, arra az időre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

párod nem tud segíteni?fejnél éjszakára,és este üvegből kapná?

inkább így minthogy ideges,kimerültségtől ingerlékeny anyukája legyen a babának:D

2010. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is elég hulla voltam,sokat bóbiskoltam,míg a kisfiam evett.Szerintem kitartás a te szervezeted is megszokja majd.Nappal pedig próbálj meg szundizni kicsit,míg babád alszik!!!
2010. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez természetes,hogy fáradt vagy. Próbálj nappal aludni,amikor a babád alszik.Most a házimunkánál fontosabb,hogy kipihent légy.

Egyébként én is így voltam. És még fejtem is az éjszakai etetés után is. Néha már fejés közben majd el aludtam. De olyan is volt,hogy odavettem a bébit,és elaludtam. Azt sem tudtam mennyit evett, de ő is elaludt, szóval gondoltam eleget.

2010. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-2 hét és jobb lesz.Amúgy nincs azzal gond,ha elszundizol közben,ha a bab biztonságosan van melletted.Az úgysem olyan alvás,mintha nélküle aludnál.Sokat olvastam erről,hogy a legtöbb anya igenis elalszik közben,úgy,hogy a reflexei teljesen a babára vannak hangolódva.
2010. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
erre nincs jó tipp..nem tart olyan sokaig ne aggodj,ez en fiam 3 hosan mar jol aludt hajnali 4-5ig,most neha 6ig is,kitartas es hamarosan vege ennek,de ezt most ki kell birni,amugy en is aludtam sokszor közben pedig ülve szoptatok a kanapén.
2010. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aludj nappal! Éjszaka pedig esetleg kislámpát kapcsolj az etetéshez. Én is néha félálomban voltam, és féltem hogy elég erősen fogom -e a picit a kezemben, és hogy nehogy elaludjak.
2010. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is el szoktam bóbiskolni szoptatás közben.De nem csak éjjel,nappal is van úgy .Állítólag a szoptatással olyan hormonok termelődnek,amik lenyugtatják az embert,azért,hogy nyugiban szopiztathassunk,meg állítólag a szoptatáskor termelődik a legtöbb tej.Hát nem tudom,az való igaz,hogy még egyszer sem volta nyugtalan közben.Lehet benne valami.

Azt,hogy mit kellene tenni ellene?Szerintem semmit nem tudunk.De legalább, ha a pici visszaaludt,akkor nekünk is könnyebb elaludni.

2010. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!