Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha felfáztam és...

Mit tegyek, ha felfáztam és nagyon fáj az egyik vesém? Persze szoptatok!

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nagyon görcsöl, mindenképpen menj el urológushoz, mert vesemedence gyulladás lehet és ha eldurvul akár be is fektetnek! Van olyan gyógyszer amit szoptatás alatt is szedhetsz, én amikor szültem belázasodtam a vesémmel és gyógyszereztek, és közben szoptathattam is.

Mérd meg a lázad és ha van akkor szerintem menj el ambulánsan, nehogy nagyobb legyen a baj! És addog is igyál NAGYON SOK folyadékot!

2010. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamit elnyomtam és nem tudtam befejezni. :S

Szóval, igyál sokat, nekem a vesetisztító tea bevált, vagy Zsurlófű tea, citromfű tea!Ki lehet próbálgatni. Én most is iszom a Zsurlófüvet(panaszmentesen), hogy ne újjuljon ki a gyulladás.

Jobbulást!!

2010. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetsz egy homeopátiás orvost is, hogy van-e erre homeós szer, azok tutira mehetnek szoptatás mellett is. Mondjuk ez pénzbe kerül. De azért menj sima dokihoz, lehet, hogy tud olyan gyógyszert, amit szopi mellett is szedhetsz.
2010. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig nagyon sok bajom volt a vesém6húgyhólyagom környékén!Kicsi széltől felfáztam!

Terhesség alatt is végig szedtem a CRAN-C tőzegáfony a kapszulát!Mivel gyümölcs és c vitamin van csak benne,szabad szedni szopi alatt is!Én ha nincs panaszom napi egyet szedek(Télen,ha terhes vagyok és a szopi alatt is végig tervben van a szedése megelőzésre)

Viszont mikor elkezdtem beteg voltam és 3*1 et kellett szedni!majd ha elmúlik akkor is szedd még legalább télen vagy amíg hideg van,szerintem!

üdv 2 hónapos kislány anyucija

2010. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam felfázfa szoptatás alatt( nem ennyire!), nagyon sokat jártam a mosdóba. Nekem Monulár port írtak fel. Este kellett meginni lefekvés előtt, hogy minél tovább maradjon benned. Másnap már semmi bajom nem volt. Ezt szokták kismamáknak is felírni, nekem is a nőgyógyászom írta fel.
2010. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!