Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek ha nem akar tapszer...

Mit tegyek ha nem akar tapszert enni, de mar cicizni sem akar?

Figyelt kérdés
Sosem evett uvegbol, nem szereti,de a tapszert sem.Mar csak 2x szopizik, meg persze egesz ejjel.... Megis ugy erzem keves a tej amit megiszik egesz napra. Fozelekekbol sokat eszik, probalom a tapszert belecsempeszni...Mit tanacsoltok? 5honaposan kezdtuk a hozzataplalast, most mar 7 es fel honapos a kisbaboka.
2010. febr. 3. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges neki már a tápszer.A szopás pedig elég neki.Az éjjeli szopásról azért leszoktathatnád,mert később gondod lesz emiatt.Át kellene már aludnia az éjszakákat ennyi idősen.
2010. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem, mielőtt először megjött...előtte és akkor alig akart szopizni. erőltettem...2 óránként tuszmákoltam, és volt, hogy 1 órámba is beletelt, mire végre szívta és le is nyelte. Mikor megjön akkor én is úgy érzem, hogy színte nincs is tejem..pedig van..A kicsim 11hónapos és még szopik. Biztos nem kevésa tej..csak te érzed. Az ekkora babák képesek 200 g-ot kiszívni 5 perc alatt...és meár futnak is tovább. szerintem nincs gond.
2010. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Azok a babák akik szopiznak, azok felkelnek éjjel..addig amíg van cici:-(
2010. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!