Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt jártok szaunába?

Szoptatás alatt jártok szaunába?

Figyelt kérdés
Lehet szaunázni míg szoptat az ember? Még csak 24 h. km vagyok, de már most hiányzik a szauna, és jó lenne majd újra járni szülés után. Csak hát a szaunával méreganyagok is kerülnek elő, és lehet, hogy a tejbe is jobban koncentrálódnak.
2010. jan. 29. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt minden nap meg kell kérdezni?
2010. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem én (aki kiemeltem a kérdést)tettem fel!!!


De hogy válaszoljak is, fogok szaunázni 2 hetente kb 20 percet. Orvosok is, védőnő is és sokan a válaszolók közul javasolták!

2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem régen válaszoltam egy hasonló kérdésre.Véletlenül láttam a tv-ben egy műsort az elmult napokban.Kifejezetten ellenne voltak a szoptatás alatti szaunázásnak.Méregtelenit a szervezet,ami a tejbe bekerülhet.

De hogy lásd kilehet birni,rendszeres uszó és szaunázó voltam.10hós a kislányom még szopizik,eszembe sem jut a szauna.Lehet neked sem fog.Örülsz majd egy kád viznek is.:)Boldog babavárást.

2010. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyerekorvost kérdezd meg, én úgy tudom, lehet. gy barátnőm panaszkodott, hogy utána 1 napig (a nagy meleg miatt) kevesebb volt a teje, de aztán visszaállt a rendes kerékvágásba.
2010. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!