Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor múlik el ez az iszonyú...

Mikor múlik el ez az iszonyú hajhullás?

Figyelt kérdés
5 hónapos a fiam,nemsok tejem van már,de azért még naponta többször szopizik,meg éjjel is. Szülés után kb.1-2 hónappal elkezdett hullani a hajam és még most is iszonyúan hullik. Mi a tapasztalatotok,mikor fog ez enyhülni? Ugy elkeserít,nem akarom levágatni,vitamint is szedek. Valakinek valami jó tanács? Köszi!
2010. jan. 29. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz? Ugyan azt amit a terhesség alatt?
2010. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiába szedsz vitamint, ez hormonális.

Szoptatással se függ össze.

Mindenkinél máshogy működik...

2010. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van, nekem 4 hónapon át hullott mindkét gyerekkel. Az első után le kellett vágatnom, akkor nagyon hosszú volt a hajam, most 5 hónapos a kicsim, félhosszú hajjal próbálom átvészelni. Most rengeteg tüsi hajam van, amik a kihullottak helyett egyszerre nőnek, remélem lesz türelmem "hozzánöveszteni" őket.
2010. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babám 7,5 hós,szoptatom,még mindig hullik .
2010. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapos korától- 6 hónapos koráig hullott.

Tiszta para voltam, hogy nem marad hajam:(

Kitartás!

2010. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az eurovit kismama vitamint szedtem terhesség alatt,most pedig ugyszintén eurovitet szedek csak a szépségvitamint ami a hajra ajánlott. Attól parázom én is hogy le kell vágatnom,mert most a hátam közepéig ér. Első csemetémmel is igy volt sajna,csak már nem emlékszem vele mikor szünt meg. Őt egy évig szoptattam. Köszi mégegyszer a válaszokat. Azért remélem mielőtt az összes kihullik,csak megáll:-((
2010. jan. 29. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én abban reménykedtem, hogy 3 hónapos koráig megáll a hajhullás, de most 13 hetes a babám, és ennek sajnos semmi jele. Ránézésre nem látszik, hogy sokkal kevesebb hajam lenne, de minden hajmosás egy rémálom. Pedig vállig ér csak a hajam. De egy parókára valót már biztos elhagytam belőle! :-((
2010. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!