Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha mar menstrual az ember...

Ha mar menstrual az ember szoptatas alatt, a szoptatas ved meg valamennyire a terhesseg ellen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok,jól le lettem pontozva,pedig ez teljesen így van!Nőgyógyászati asszisztens vagyok és nálunk az orvos sose mondd olyat,hogy a szoptatás véd!Nem véd!Hanem védhet!De nem 100%-osan!
2014. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez kb.olyan mint a megszakításos "védekezés".Valaki évekig így csinálja,és nem esik teherbe,valaki egyszer próbálja meg,és teherbe esik.Egyébként igen,tévhit.Szoptatás alatt is simán teherbe lehet esni,és nincsenek kevesen akiknek így sikerült rövid időn belül a következő baba.Szóval ha nem akartok kis tesót még,akkor védekezzetek rendesen.
2014. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kb mint a megszakításos módszer. Vagy teherbeesel, vagy nem.
2014. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miért teszel fel kérdést ha utána azt írod a mellesleg korrekt válaszokra hogy szerinted ez nem teljesen így van?! Valóban kisebb az esélye, ettől még elég könnyen lehetsz terhes szoptatás mellett is. Ha nem akarsz újabb babàt védekezzetek, ha meg neked az elég hogy esetleg kisebb az esély rà akkor hagyd és vállald a következmênyeket.
2014. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!