Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom, hogy nem elég...

Honnan tudom, hogy nem elég már a tejem? Ha puha a cicim az baj?

Figyelt kérdés
Babám 4,5 hónapos csak anyatejes, de tegnap óta vmi nem stimmel nála. Kínáltam tápszerrel is, de nem igazán fogadja el. Nyűglödik egész nap, már nagyon sajnálom. Hőemelkedése nincs, pisi-kaki van rendesen. Szerintetek? Nagyon szeretném 6 hós koráig szoptatni!!!
2010. jan. 26. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Az első kb 3 hónapba olyanok voltak a cicik mint a beton aztán olyan puha lottyadt lett,már nem termelődött "feleslegesen" annyi tej. 4 hós múlt a lányom és szegény csak nyűglődött pár napig,majd megjelent az alsó 2 foga. Egyébként a puha ciciből még így 10 hónaposan is szopizik.

2010. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után beáll a tejtermelődés és puhább lesz a mell. Az nem jele annak hogy kevés lenne. Szoptasd csak nyugodtan tovább.
2010. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is a fogára is tippelek, de már teljesen kétségbe vagyok esve! Amúgy szopi után ha fejek és jön 15-20ml tej, akkor az azt jelenti, hogy elég neki, ugye?
2010. jan. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!