Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt aki szoptatás alatt...

Volt aki szoptatás alatt fogyott és nem hízott? Hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én folyamatosan fogytam,pedig ugyan úgy ettem mint pl terhesség előtt.De bőven lementem a terhességem kezdő súlya alá,szerencsére 9 hónapos lányom még mindig tud szopizni. Ebbe is van egy nagy adag genetika....én mindig is nagyon könnyen lefogytam és szenvedtem pár + kilóért

2010. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 13 kg-ot szedtem fel terhességem alatt. Mikor hazajöttünk a kórházból már csak 4 kg felesleg volt rajtam. Még mindig szoptatok, 8 hónapos lesz a kisfiam és már pár hónapja elértem a szülés előtti súlyomat és tartom is. Érdekes módon nem hízok, pedig sokkal többet eszek mint terhességem idején, csak biztosan a sok szoptatás égeti a kalóriákat. :)
2010. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a terhességeim alatt 25-25-30kg-ot szedtem fel,és kb egy év alatt a szoptatással le is ment mindig.Én nem fogyókúráztam,és ettem amennyi jólesett,ezért én is azt gondolom ez inkább adottság kérdése.Én imádok enni,és ennek ellenére jól tartom a súlyomat,átlagos méretű vagyok-173cm,60kg-.
2010. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam mellett 5-6 kg-ot fogytam a szoptatás első évében. Elsősorban alkati adottságom miatt(mindig is vékony voltam, 169 cm 52 kg). Másrészt szerintem az is közrejátszott, hogy sokkal többet mozogtam a friss levegőn, mint a terhességem előtt. Naponta 2-3 órákat sétáltam - legtöbbször tempós gyaloglásban - a babakocsival.

A második babám most 3 hónapos. Ha kimegyünk sétálni a babakocsit a 3 éves bátyja tolja, én csak battyogok mellettük csigatempóban, és nem is fogyok. Bár hízni sem hízok, pedig örült nagy étvágyam van.

2010. jan. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 kg-ot híztam, 2 hét alatt lement 16kg.
2010. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sose volt sulyproblemam terhesseg elött,14 kg-t hiztam majd szüles utani 2.heten mar csak +3kg volt rajtam,azota meg 2 kg feljött,en sem tudok fogyni de most nem is akarok,en annak tulajdonitom a hizast hogy többet eszem iszom es sokat pihizek a fiammal,most 4 honapos lesz,meg ejszaka 1x kel gyakran akkor is eszek.szerintem ha nem fogunk szoptatni leröppen egy kis koplalassal,ami ugye most tilos.en pl ha nem eszem rendesen mintha kevesebb lenne a tejcsim.bar azt mondjak a folyadek a lenyeg,megis csak kell a kaja.szerintem ne aggodj,sokat hiztal?
2010. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 60 voltam terhesség előtt, 72-vel mentem szülni, szülés után két hónappal már csak 52 voltam. Nem csináltam semmi különöset, szerintem ez alkat kérdése.
2010. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51 kg-mal estem teherbe, 72-vel szültem. 3 és fél hónapos a kisfiam, most 56 vagyok. Egyszerűen nem megy lejjebb.
2010. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 75-ről indultam, 100al szültem, most 8 hónapos a fiam és 85 vagyok, remélem 1éves korára lemegy még ez a 10es.

De ha a vacsit kihagyod, akkor nem ártasz a tejnek és mégis mennek le a kilók. Persze én is ismerek nem egy olyan embert,aki hízott a szoptatás alatt.

2010. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fogyok. Nekem a testsúlyom a fogyasztott kajamennyiségtől függ, egyértelműen.
2010. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!