Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik sörrel szaporítják a...

Akik sörrel szaporítják a tejet, azok kúraszerűen isszátok? Vagy minden nap kell inni hónapokon keresztül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A sörnek csak annyi hatása van a tejre, hogy relativ sok folyadék.

Szoptatás alatt egyébként nem javasolt a sör, mert alkohol van benne - ha egyszer-egyszer megiszol EGY pohárral, az nem árt a babának, de rendszeresen, vagy üvegszámra nem tesz jót.

2010. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nap sört iszol, akkor nem a tejed lesz több, hanem te leszel alkoholista. Ugyanez érvényes a kúraszerü ivásra is. Egy szoptatós nö ne alkoholos italokat igyon a tejképzés fokozására, hanem vizet, gyümölcslét, tejet.
2010. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha alkoholosra gondolsz, akkor max. 1 pohár és nem minden nap. De van alkoholmentes is, abból akár mindennap ihatsz egy üveggel. Nekem használt, bár én alkalmanként ittam, de ha délután ittam egy üveggel, éjszakára bedurrant a cicim. Ittam mellette Laktoherbet, szedtem Urtica urrens ch5-öt, csak ugye a teát egy idő után nagyon untam, ezért néha helyettesítettem sörrel.
2010. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is alkalmanként iszok citromos Radler sört tudom ajánlani, nagyon jó hatással van a tej termelődésre.
2010. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én minden nap iszom 1 üveg alkoholmentes sört. Nekem használ, ha nem iszom akkor érezhetően kevesebb is a tej. És nem csak a folyadék miatt jó a tejre, hanem a maláta miatt is ami tejserkentő.
2010. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jézusom lányok! Természetesen alkoholmentes sörre gondoltam... külön ki kellett volna hangsúlyoznom.. szóval: ti, akik alkoholmentes sörrel szaporítjátok a tejet, kúraszerűen isszátok, vagy naponta 1-1 dobozzal?
2010. jan. 17. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Én minden nap iszok egy alkohlmentes dobozos sört. Általában úgy csinálom, hogy fejés után iszok egy pohárral. Nekem nagyon is észrevehető, hogy mikor iszom és mikor nem. Több tőle a tejem, lényegtelen hogy mi okozza.

Köszönöm a második válaszolónak a vidám perceket :-)

2010. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A válaszolóknak szólnék, hogy nem kell lehurrogni rögtön a kérdezőt, látjátok, alkoholmentesre gondolt, de bennem fel sem merült, hogy alkoholosat inna - tolerancia! ...én is iszom a Karamalz nevű mentes sört / malátaitalt ált. napi 1-et.
2010. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!