Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj, hogy ha lassan 2 hónapos...

Baj, hogy ha lassan 2 hónapos babám 10x eszik egy nap? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha nem baj, akkor nem aggódok rajta tovább, csak olyan furcsa, hogy még mindig úgy eszik, mintha újszülött lenne. Tejem bőven van és ő is makkegészséges, nő mint a bolondgomba. Nektek hogy evett a picur ilyen idősen?
2010. jan. 17. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha éjjel nem szoptatod,akkor nem baj.Ennyi az igénye.
2010. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha éjjel szoptatod sem baj.

Mindenki máshogy szereti, a te babád sokszor eszik kevesebbet, nem vagyunk egyformák:)

Majd csökken a szopik száma, ne aggódj! Ahogy egyre aktívabb lesz, kinyílik előtte a világ, nézelődik, forgolódik, kezét használja kevesebbet fog az evésre "gondolni" és többet "játszani", nézelődni, mozogni.

Még nagyon kicsi, szoptasd igény szerint ahogy eddig, kiegyensúlyozott, erős kisgyerek lesz!

2010. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, a kérdésre is válaszolok: az én kisfiam 8 hetes múlt, napközben van hogy 2 óránként, de éjjel is 3-4 óránként eszik, nem számoltam, de 8-10 kaja biztosan van egy nap!
2010. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj (feltéve hogy téged sem terhel meg vagy nem fáj a pocija tőle).

És én egyre inkább úgy látom, hogy "baba-személyiség" függő is ez a szopi dolog:)

Nekem a fiam pl. 2 óránként evett és még 3-4 hósan is 3 órát épphogy "kibírta".


Most a lányom már 2 hetes korától 3 és fél de inkább 4 óránként eszik éjjel pedig alszik egyszer 5 órát egyben így összesen talán ha 6szor szopik. Ha akarnám se tudnám erőltetni nála a cicizést:)

Megeszi az "adagját" majd kiköpi és kész:) Cumizni se cumizik. A fiamnak pedig még cumija is volt 4 hós koráig.

Szóval sztem ő ilyen típus.

2010. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!