Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 15 hónapos babámat szoptatom...

15 hónapos babámat szoptatom és szoliztam. Azóta az egyik mellem fáj, mintha pangana benne a tej. Összefügghet ez a szolizással?

Figyelt kérdés
A bébim ugyanúgy szopizik, mint előtte, úgy látom, nem vesz észre semmi változást. Közben a babaprojekten is rajta vagyunk, bár még nem menstruálok. Akár a terhesség jele is lehet?
2010. jan. 14. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapos a babám és ő is szopizik még.A szolizástól nem hinném,hogy lenne ilyen problémád,de velem is előfordult,hogy fájt a mellem,begyulladt egy területen,piros lett és keményebb,de én úgy tapasztaltam,hogy olyankor történt mikor probáltam magam bepréselni a kinőtt melltartóim egyikébe(azaz hordtam és megnyomodott).De olyankor is elöfordult,amikor hancurozás közbe kaptam egy rúgást.Az is lehet hogy nem emlékszel mikor,de esetleg megüthetted,vagy te is kaptál egy rúgást?Nem vészes,pár nap alatt elmúlik,addig is szoptass.Néha már olyan nyűg,hogy nyúzz a gyermek.De amig van tej és kell neki,nem fosztom meg tőle.
2010. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!