Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet kapni olyan szoptató...

Hol lehet kapni olyan szoptatós melltartót, amin nem látszik át a melltartóbetét?

Figyelt kérdés
És ha lehet, nem horror áron...van két nagyon kényelmes, de amint beleteszem a betétet, átüt, és olyan, mintha 2 tárcsával mászkálnék...roppant cikis.
2010. jan. 9. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Vmi ehhez hasonló fazonú lenne jó,ami olyan,mint a sima betétes melltartók.Nekem volt hasonló jellegű csipkés,de ez turis volt,amit nehéz kifogni.A sima merevítős meg nem túl kényelmes szoptató anyának.Vastagabb anyagú szoptatóst is kereshetsz bababoltban.



[link]

2010. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni olyan "normál" melltartót, ami kényelmes, és lecsatolható a pántja. És persze kicsit vastagabb, szivacsos. A szivacsot kiveszed, a betétet beteszed, és nem látszik át rajta. Szoptatásnál pedig csak a pántot kell elöl kikapcsolni. Én így csináltam, mert engem is marhára zavart az a 2 tárcsa nyáron :)
2010. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. jan. 9. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat kerestem, és sokfélét ki is próbáltam. Sztem a Müllerben kapható mülleres (saját terméke) a legjobb, és a legolcsóbb is, ha jól emlékszem 1700 körül van. Sajnos a Müllerben, legalábbis nálunk nem lehet próbálni, így megvettem azt, ami az én méretem, de az jó is lett :))
2010. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért: és fekete szopis melltartóval találkozott már valaki? A fekete vagy sötét ruhák, pulcsik, nyáron felsők alá elég vicces lesz fehéret felvenni...


Egyébként nálam is így van a melltartóbetéttel, elég béna így. Bár most még a vastagabb pulcsiknál, vagy mintásaknál nem látszik, de mi lesz nyáron?

2010. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy látom, hogy nem látszik át a melltartóbetétem. A melltartóimat pedig az Ázsia Centerben (kínai piac jellegű) vettem. Nagyon jó minőségű, kényelmes, pamut szoptatós melltartó, kb. 1200 ft.
2010. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Canpol van,azon nem látszik át és megfizethetö az ára.
2010. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A melltartóból csak azért látszik át a betét, mert maga a betét pufi, és kinyomja abban a körben. Ha sima szivacsosba teszed, azt nem tudja kinyomni, ezért nem látszik. Viszont macerás, mert ha lecsatolod a pántját, akkor az hátra csúszik, és utána úgy kell kiguberálnod, hogy újra be tudd csatolni. A többinél sztem simán körvonalazódik mindegyiknél. Télen ez annyira nem is gáz, mert több réteg ruha van az emberen. Nyáron problémásabb. De sztem azt a pár hónapot ki lehet bírni. Nálam ez is valamit valamiért kategória. :)
2010. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az "offolónak" :). Lehet kapni feketét. Én a Brendonban kaptam, de gondolom még egy csomó helyen lehet kapni, csak a márka alapján keress rá. Az Anita cég terméke és kb. 5 ezer ft volt. De van világoskék, rózsaszín és vajszínű is a fehéren kívül, ha jól emléxem.
2010. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szilikon pántra cseréltem, az soha nem ugrott sehova, ott maradt a vállamon, szóval ez sem probléma. Nálam legalábbis tökéletesen működött.

2010. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!