Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett aki fogyózot...

Szoptatás mellett aki fogyózott, hogy csinálta? 2 hónapos a lányom, de egyre csak hízok.

Figyelt kérdés

Tudom nem szabad fogyókúrázni, de szeretnék odafigyelni.Mi az a technika amit valaki ki is próbált és bevált neki? Olvastam olyat hogy este 6 után már ne együnk semmit, azt tudom hogy szénhidrátot muszáj enni de hogy mennyit vajon?

Elég lehet ha csak az édességeket, cukrot, cukros italokat hagyom ki meg este már nem eszek?

Úgy örültem mikor hazajöttem a kórházból 74 kiló voltam (176 cm magas) de mióta itthon vagyunk, feljött még 3-4 kiló :((


2010. jan. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szoptatok, szörnyű nagy étvágyam van, rengeteg édességet eszem, de tartom a szülés utáni súlyomat. Úgyhogy most elhagyom a nassot, és vacsira csak gyümiket eszem, max. 1-2 szelet hamlettel, és tornázom Dvd-ről heti 3x, remélem lemegy havi 1-2 kg, addig is amíg nem fogyózhatok! (17kg plusz van rajtam:(()
2010. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:én is 176cm magas vagyok, de ehhez 84kg! Szörnyű.
2010. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem most nem fér bele a torna sehogyse, van egy 2 évesem is és persze véletlenül sem alszanak egyszerre...esti altatás is hetek óta 10 ig tolódik.:/

Szóval az még odébb van mikor lesz magamra így időm.

2010. jan. 6. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
amgy is vigyázni kell a tornával, mert az izomláz csökkentheti a tejelválasztást. Tudom, hogy nehéz, de amíg szoptatsz, addig nem nagyon tudsz mást, mint az általad leírtakat és akkor legalább megáll a súlynövekedés. Hamar itt a tavasz, szerintem akkor te is többet fogsz velük mozogni és az is segíteni fog. Nekem is 2 éves és 3 hetesek a lányok, így tudom, milyen 2 gyerekkel (az esti altatás nálun is hosszú..)
2010. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!