Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejet pohárból-cumisüvegbő...

Anyatejet pohárból-cumisüvegből, hónapokig?

Figyelt kérdés
Tejem van, baba nem akar szopizni, egyszerűen lusta. Már 3 hete kínlódunk, mindent megpróbáltam, de hiába, nem akar cicizni.Inkább éhen marad.(Kórházban cumisüvegből etették).Arra lennék kíváncsi, ha fejek, és ő azt kapja pohárból, vagy cumisüvegből, az hosszú távon működik-e.Esetleg van itt olyan kismama,aki ugyan ezt csinálja?
2009. dec. 31. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Igen, én 4 és fél hónapig bírtam. Teljesen tönkrement a mellem, nem ajánlom. Inkább mondd meg a gyerekorvosnak, hogy írjon fel tápszert, mert ez idegileg is őrli az agyad. Az én lányomat is cumis üvegeztették a kórházban. Teljesen elrontották. Sajnálom...
2009. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja csak fejem és c.üvegből adom oda. Egy ismerősöm 8 hónapja csinálja és annyi teje lett h le is tudott adni. Nekem is van a mélyhűtőben. Annyi előnye van hogy este nyugodt szívvel megihatok 1-2 pohár pezsgőt mert a babám egyrészt átalussza az éjjelt, másrészt a hűtőben is van még 2 adag és most is fejek. Persze elektromos mellszívóval, így egyszerűbb és gyorsabb, kézivel nem bírnám (eleinte az volt).

Mindegy hogy kapja, a lényeg hogy anyatej.

Sok boldogságot! BUÉK!!!

2009. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a pezsgőt ma estére értettem, nem minden estére!!!!! :D
2009. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Működhet, de azért ne add fel a cicizést, még rákaphat, hiszen nagyon kicsi! :o) (Ez tuti a kórház miatt van :o( de ezen már nem lehet segíteni, és nem is tehetsz róla!) Cumizavaros lett szegényke.

Lehet, h már próbáltad, de olvasd el a köv linkben találhatóakat, hátha van valami, amit még nem próbáltál...

[link]

Ismerek olyat, akinek a babája 5 hetes korában "tanult meg" szopizni, szóval kitartás!

2009. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2009. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én 6 hónapig fejtem neki, nekem nem ment tönkre a mellem a fejésbe, ápolni kell krémekkel és akkor ok lesz, persze nekem is voltak vele problémáim :(


de kitartással meg lehet csinálni, és kell a kicsinek az anyatej azzal vesz magához sok vitamint meg immunokat - na ezt nemhiszem h igy van - attol lessz ellennállo.

De 4hós korában kezdtem a hozzátápit.


kitarto fejést neked a kicsi érdekében .

2009. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos már a cumisüveg fajtája sem mindegy.Az Avent-esből már nem is kell neki, mert abból nehezebben jön.

Természetesen szeretném rendesen szoptatni, de már sírni tudnék annyira fáj a cicim, és ő sem lakik jól, nem tudom meddig bírjuk.Gyakorlatilag ezzel küzködünk, amióta megszületett.

De megnyugtatott, hogy legalább anyatejet kaphat sokáig, akár cumisüvegből is.

Köszönöm a válaszokat!Mindenkinek boldog új évet kívánok!

2010. jan. 1. 08:55
 8/12 anonim ***** válasza:

20:14-es vok megint

utánam jövő ajánlotta a nescafe-s oldalt, ő egyben az egyik lll tanácsadó, a honlapon rajta van a telefonos elérhetősége. Szerintem megér egy hívást (Schneiderné Diószegi Eszter) Én személyesen is ismerem, nagyon kedves!

Mert lehet, hogy most belekerülne 2-3 hét kínlódásba, amíg visszaszoktok a cicire, de mi ez a fél év napi fejéshez képest...

No nem akarok erőszakoskodni, csak szerintem ez még egy lehetőség Nektek!

BUÉK!

2010. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocs, Nők lapját akartam írni... :o)
2010. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azóta 2 etetést végig szopizott, nem is kellett cumisüveg!

Köszi az infót, ha mégsem rendeződik a dolog, fel fogom hívni.

2010. jan. 1. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!