Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy kezdjem a hozzátáplálást?

Hogy kezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Öt hónapos a kisfiam,eddig csak szopott. Éjjel egyre többször ébred,valószinü,h kevés neki már a tej! Tápszert nem szeretnék neki adni,ezért gondoltam elkezdem a bébiételeket! Mit javasoltok,hogyan kezdjem? Szoptatás előtt vagy után adjak neki?
2009. dec. 28. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

É Az én lányom 9,5 hónapos és éjjel többször édred, ha nem alszik vissza cumitól, akkor cicizik. 6 hónapos kora óta hozzátáplálom, semmi változás.

4 hónaposan átaludta az éjszakát, azóta 2 olyan éjjel volt,amikor végig aludt. Tök mindegy, hogy nappal

egyszer kétszer vagy háromszor kap szilárdat (most már 3 szor) ugyanúgy ébrede.

Szerintem semmi összefüggés nincs a megevett kajamennyiség és az ébredések között.

2009. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!