Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 és fél hónapos lányom 2-3...

2 és fél hónapos lányom 2-3 óránként szopik nappal, éjszaka meg van hogy 8-10 órát is alszik. Nappal nem kell fejnem, viszont éjszaka 3 óránként fel kell kelnem, mert szétdurranok. Mikor áll át a tejtermelődésem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is pont ugyanez a helyzet, de mi már 4,5 hónaposak vagyunk, úgyhogy kitartás! Az nem baj, ha jó a tej termelődése, picit fárasztó éjszaka fejni, de szerintem nagyon is megéri!

Üdv. picilány anyukája

2008. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nalam is ugyanez a helyzet, 2 honaposak vagyunk, nappal 2-3 orankent, ejszaka meg alszik 6-7 orat, en peddig durranok szet. A vedono azt mondta eleg ha annyit kifejek hogy ne feszuljon, az nekem is jobb mert reggelre nem lesz csomos a mellem, szerinte ne aggodjak mertez nem befolyasolja a tejtermelodest. En nagyon remelem hogy igaza van, az az igazsag hogy olyan faradt vagyok a nap vegere hogy sokszor csak arra ebredek meg hogy tiszta tej a halloingem. Gondolom sokat nem segitettem, de nem vagy egyedul ezze;l a helyzettel.

2008. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!