Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pecsételő barnázás szoptatás...

Pecsételő barnázás szoptatás alatt azt jelzi, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

11 hónapos a fiam, még nem jött meg a szülés óta. Kétszer is volt kis barnazas egy het különbséggel. Azt hittem peteeres, es beagyazodas, de nincs baba sajnos s dologban.

Nagyon örülnek mar, ha megjonne...


2014. febr. 11. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már 14 hónapja szoptatok,még nem jött meg.

Nekem is volt barnás pecsételésem 2-3x is,de sose hozott vérzést meg.Pedig én is azt hittem.

Várom nagyon hogy megjöjjön,de sehol semmi... :/

2014. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ti is következő babat szeretnetek?

Nekem az elso szules utan is ez volt...nem jott meg, csak s szoptatas teljes abbahagyasa utan.

2014. febr. 11. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,második baba lenne,kis különbséget szeretnénk,de nem jön össze. Mert még nem jött meg.Nekem is azt mondták,hogy akkor jön meg,ha teljesen abba hagyom a szoptatást. :/
2014. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk 2 ev 3 hónap van a Gyerkocok kozott, mi is kevesebbet szerettünk volna. De olyan rossz, h emiatt próbálom leépíteni a szoptatást..
2014. febr. 11. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!