Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ihatok szűrt...

Szoptatás alatt ihatok szűrt almalét vagy szűrt szőlőlét, vagy csak vizet és teát?

Figyelt kérdés

A víz nagyon nem veszi el a szomjam, és nagyon innék valami mást már...( a szülész azt mondta, ne igyak rostosat, szénsavasat meg ugye nem lehet...)



2008. júl. 19. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia mindent lehet inni nem árt semmi se neked se a babának

két kislány anyukája

2008. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne ihatnál?? A szoptatás alatt nem csak víz és tea iható, hanem szinte bármi, amit szeretsz. Amúgy én szoptatás alatt nem hogy rostosat ittam, de néha még szénsavast is, amikor nagyon megkívántam. Nem tudom, miért talál ki ilyeneket a szülész, ez már megint valami újkori hülyeség, mostanában mindenről kitalálják, hogy nem lehet, aztán egy csomóan elhiszik. Csak nem tudom, hogy ez kinek jó.
2008. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ihatsz.Én is rengeteget ittam anno szoptatás alatt és akkor leginkább nálam a szürt szőlőlé fogyott,de ittam nagyon sokszor rostos italokat is.
2008. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De fura ez a szülész! Hát nem tudom, hogy miből lesz jó kis erős tejed, ha mindent tilt neked!... Meg vagyok döbbenve!
2008. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mindent ihatsz! Amúgy egyes a teában van egy kis koffein, de szerintem nem árt a babának. Igyál rostosat és szénsavasat. Egy régivágású szülész szerint a mértékletes sörfogyasztás kifejezetten hasznos, és attól lesz sok tej.
2008. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!