Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha beoltatom magamat (H1N1),...

Ha beoltatom magamat (H1N1), mint szoptatós kismama, az hogyan hat az 1 hónapos pici babámra? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Esetleg az, aki beoltatta magát és szintén feltette ezt a kérdést orvosnak, tud nekem írni vmt erről? Utána rögtön szoptattatok?
2009. dec. 1. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenanyag állítólag átjut a baba szervezetébe is, valahol azt olvastam, hogy mégsem. Miután higanyt és aluminiumot is tartalmaz az oltóanyag, a babára nézve az nem is biztos, hogy jó. Van orvos, aki azt mondja, oltasd magad, van aki azt, hogy neee. Passz. Barátnőm még szoptatja egy éves kislányát, beolttatta magát, annak tudatában, hogy azzal védi a babáját is.
2009. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem most lesz 3 hónapos a babám, és beoltattam magam. Nem hiszem, hogy gondot okoz. Igen, szoptattam utána rögtön. Nekem is azt mondta a gyerekdoki, hogy az antitestek átjutnak majd a szoptatáskor. Remélem, igaza van.
2009. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. A higany kötött formában van benne, azzal tartósítják, egy hét alatt kiürül.
2009. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, én is gondolkodom az oltáson...
2009. dec. 2. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

a babam 2hos es en is es a parom is beoltattuk magunkat,szerintem jol tettük,a parom munkahelyen mindenki beteg,a parom nem.csak ö oltatta be magat a munkahelyen,erdekes nem?szerintem is jo a babanak az en dokim is javasolta söt a gyerekorvost is megkerdeztem ö is javasolta

Mares

2009. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elözö vagyok bocsi te H1N1re gondoltal,szerintem az is jo,en a masik influenzara is kertem oltast
2009. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi beadattuk,mert azt mondta a gyerekdoki,h az ellenanyag jut át amit a te szervezeted termel és igy védettséget kap a babád is!én egyböl szopiztattam ahogy elötte is
2009. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!