Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mehetek termál fürdőbe (szopta...

Mehetek termál fürdőbe (szoptatok)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak ne legyél túl sokáig a vízben.
2014. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akár meg is jöhet, ha eddig még nem jött meg szülés óta? 3 hónapos a babám.

Miért nem lehetek sokáig a vizben? Hogyan hat a szervezetre a tejem szempontjából?

2014. jan. 8. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem 6 hónap után jött meg, de van, akinek egy évig sincs meg - igény szerinti szopinál...


mehetsz fürdőbe, amúgy is a melegvízes dekoltázs-zuhany jót tesz a ciciknek, kitágítja az ereket, jobb a cici vérellátása (igaz, ezt én esti szoptatás előtt alkalmaztam még az elején, mikor azt hittem, kevés a tejem)


sokáig ne áztasd azért a cicid, mert a bimbók így is nagy igénybevételnek vannak kitéve.


jót tesz a wellness minden anyukának, szerintem simán szabad, sőt, ajánlott lenne minden anyának a relaxálás! :)


ui: olvasd el a fürdő vízéről a leírást, mert minden termálfürdő más és más hatású... aztán lehet, hogy oda írják még azt is a tájékoztatóba, hogy nem ajánlják... de nem tudom elképzelni, mi lehetne az ellenjavaslat.

2014. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!